אודות

שלי כהן
שלי כהן מייסדת הרשת

מדוע הקמתי את Unxiety?

ההיכרות הראשונה שלי עם התקפי חרדה הייתה בהיותי נערה, כאשר אדם שמאוד קרוב אליי סבל מהתקפי חרדה באופן כרוני. ערב אחר ערב היינו מזמינים אמבולנס כי הפעם זה היה נראה שונה, הפעם זה הרגיש כמו התחלה של התקף לב. אחרי שנים של סבל הוא פנה לטיפול וזכה לקבל את חייו בחזרה.
בדיעבד, אני מבינה שלא במקרה בחרתי להירשם ללימודי פסיכולוגיה, ולא במקרה בחרתי להתמחות בטיפול בהפרעות חרדה. מלבד אותו אדם קרוב, פגשתי לאורך השנים במסגרת עבודתי במרפאות חרדה ובקליניקה הפרטית שלי, מאות אנשים שסבלו מהתקפי חרדה. התקף חרדה מרגיש בדיוק כמו התקף לב או אובדן שפיות וגורם לבהלה גדולה. התחושה במצבים מסוימים היא שעדיף למות מאשר להרגיש תחושות כאלה. רבים מאותם אנשים שפגשתי הרגישו צורך לספר לי מי הם היו ומה הם עשו לפני שהתחילו התקפי החרדה, כמה הם היו חזקים ומתפקדים וכמה חייהם השתנו משמעותית.
את חלקם פגשתי אחרי שניסו מגוון טיפולים מסוגים שונים, לפעמים לאורך שנים, אך ההתקפים חזרו. כל אותם אנשים שפגשתי רצו לשמוע ממני רק דבר אחד- שיש פתרון אמיתי למצוקה הנוראה הזאת ואם אפשר שזה גם יהיה מהיר. אני שמחה לומר שחייהם השתנו מהקצה אל הקצה.
על בסיס המומחיות שפיתחתי לאורך השנים והניסיון האישי שלי, הקמתי את UNXIETY מתוך שליחות אמיתית לסייע לסובלים מהתקפי חרדה לקבל את חייהם בחזרה. החזון של הרשת הוא להנגיש טיפול ממוקד, יעיל, בליווי אנשי מקצוע מומחים שעובדים יחד עם המטופל ומחזירים אליו את השליטה והכוח. מלמדים אותו לנהל את התקפי החרדה במקום שהם ינהלו אותו.
אני מאחלת לכל אחד ואחד מכם שיבחר להתחיל את התהליך איתנו, להיכנס עם אמונה אמיתית בשינוי כי הוא באמת אפשרי. אנחנו כאן כדי לצעוד אתכם את הדרך.

אל תהססו לפנות אליי בכל שאלה.
שלכם, שלי.

קצת על שלי כהן מייסדת הרשת

שלי היא דוקטורנטית לפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת חיפה, חוקרת את תחום הרווקות המאוחרת ואת הסיבות לקושי מתמשך במציאת זוגיות בעידן המודרני.

היא פסיכותרפיסטית קוגניטיבית-התנהגותית מומחית מוסמכת באיט"ה (האגודה הישראלית לטיפול התנהגותי קוגניטיבי CBT) וספק מוכר במשרד הביטחון.

שלי היא בוגרת התכנית הישראלית לטיפול התנהגותי קוגניטיבי – CBT של ביה"ח שיבא תל השומר ואוניברסיטת בר אילן. בעלת תארים בעבודה סוציאלית קלינית ובפסיכולוגיה בהצטיינות, מאוניברסיטת תל אביב.

מוסמכת לטיפול ב EMDR ע"י המרכז הישראלי לEMDR וב BF-CBT (ביופידבק וCBT) ע"י אוניברסיטת חיפה.

למדה פסיכולוגיה חיובית במרכז הבינתחומי הרצליה ומיינדפולנס באוניברסיטת חיפה. לשלי ניסיון רב בטיפולים ממוקדים להפרעות חרדה, לחץ ופסיכוסומטיקה (טיפולי גוף נפש).

בעברה, ניהלה מסגרות שיקום בבריאות הנפש ועבור משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים וטיפלה במרפאות חרדה בבתי חולים. כיום היא מטפלת בקליניקה פרטית בתל אביב ובחיפה.

שלי מאמינה בשילוב של מחקר וטיפול כדרך להשיג שיפור ניכר ומהיר עבור מטופליה.

שיטות הטיפול בהן היא מטפלת, הוכחו מחקרית כשיטות הטובות ביותר בעולם לטיפול בהפרעות חרדה, אותן היא משלבת בהתאם לצורך.

×
דילוג לתוכן